HAKKIMIZDA

Hotel The One Club Sarıgerme, Muğla, Dalaman-Sarıgerme bölgesinde bulunmaktadır. Denize yaklaşık 1 km uzaklıkta bulunan tesisimiz, misafirlerini kendine özel kum plajına shuttle servisiyle taşımaktadır. Denizde sadece yüzmeyecek, banana, deniz bisikleti, kano gibi su sporlarından da faydalanacaksınız. Ayrıca, tesisimizin açık yüzme havuzunda eğlenerek serinleme imkânı da bulabileceksiniz.

10.000 m2 alanda kurulmuş olan otelimiz, her şey dâhil konseptiyle hizmet vermektedir. Tesisimizde bulunan açık restoranda lezzetli yemeklerimizin tadına bakabilirsiniz.

YEME-İÇME

Bahçe kısmında yer alan restoran/bar bölümünde sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği açık büfe olarak servis edilmektedir. Aynı zamanda alternatif atıştırmalık ve içecek hizmeti günün çeşitli zamanlarında Havuz Bar ve Sahil Bar'da keyifli manzaralar eşliğinde sunulmaktadır.

07.30-09.30 Kahvaltı
09.30-10.00 Geç Kahvaltı
12.30-14.00 Öğle Yemeği
12.30-14.00 Sahil Öğle Yemeği (Soğuk sandviç)
15.00-16.30 Sahil Öğle Yemeği (Hotdog, gözleme)
17.00-18.00 Çay, Kahve ve Pasta Servisi
19.00-21.00 Akşam Yemeği
10.00-22.30 Tesis tarafından belirlenen yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsizdir.

HAVUZ-DENİZ

Hotel The One Club Sarıgerme, denize sadece 1 km uzaklıkta olup misafirlerini günün belli saatlerinde, deniz kenarında kendisine ayrılan özel alana taşıma hizmeti vermektedir.

Özel sahildeki imkânlar:

Bahçede açık hava havuzu ve çocuk havuzu olmak üzere 2 adet havuz bulunmaktadır. Havuza inen kaydıraklar (belli zamanlarda çalıştırılmakta) ile değişik dalış yöntemleri deneyebilir, yemyeşil bahçedeki minderler üzerinde güneşlenerek suyun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

AKTİVİTELER

Ücretsiz Otel İçi Aktiviteler: Langırt, Tavla, Oyun Kartları, Masa Tenisi, Su Kaydırağı

Ücretli Su Sporları (Sahilde): Jet Ski, Sörf, Paraşüt Kano, Banana, Ringo, Dalış Okulu, Deniz Bisikleti

ULAŞIM

Hotel The One Club Sarıgerme, Dalaman Havalimanı'ndan 17 km uzaklıkta bulunmaktadır. Ekibimiz, otele ulaşımınız konusunda gerekli ve yeterli yardımı sağlamaktan mutluluk duyacaktır.

Özel Araçla: Havalimanından araba kiralayarak ya da özel arabanız ile otelimize kolayca ulaşabilirsiniz. Sarıgerme Köyü çıkışından 100 m sonra sağa sapmak ve 50 m ilerde soldan devam etmek gerekmektedir. Yaklaşık olarak 150 m gittikten sonra tekrar sağa dönerek nihai varış noktasına ulaşmak mümkün. Yol boyunca belirli aralıklardaki tabelalar, size otelimize kadar eşlik edecektir.

Taksiyle: Talebiniz üzerine bulunduğunuz noktaya, sizi otelimize ulaştırması için taksi gönderebilmekteyiz.